На майже 800 тис грн більше заплатила Бердичівська міська лікарня, добровільно збільшивши ціни на енергоносії

На майже 800 тис грн більше заплатила Бердичівська міська лікарня, добровільно збільшивши ціни на енергоносії

29.06 09:37    
Укладання додаткових угод до договорів про закупівлю електроенергії, газового палива чи інших матеріалів є досить поширеною практикою у фінансово-господарській діяльності підприємств, установ, організацій. Не менш частими є випадки порушення законодавства під час їх підписання.

Отже, як стало відомо https://ruporzt.com.ua, подібне порушення виявили фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунальног некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради» (далі – Лікарня) за період з 01.01.2020 по 31.12.2022.

Під час контрольного заходу аудитори встановили, що до договорів про закупівлю електричної енергії та газового палива Лікарня уклала низку додаткових угод. Згідно з ними було внесено зміни до істотних умов договорів у випадках, не передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Через це відбулося збільшення ціни за одиницю товару, всупереч вимогам чинного законодавства та без врахувань правової позиції, визначеної постановами Верховного Суду України. Також Лікарня здійснила оплату цих товарів за цінами, що не відповідають умовам укладених договорів. Наслідком таких дій стала сплата Лікарнею завищеної вартості електроенергії та газу на майже 800 тис. гривень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:18
15 тисяч доларів за вплив на посадовців районного суду ...
Сьогодні 14:17
Приховав у декларації активи на майже 25 млн гривень: п ...
Сьогодні 14:17
Вилучено амфетамін на понад 2,8 млн грн: у Києві поліце ...
Сьогодні 14:16
Поліція Києва повідомила про підозру вісьмом фігурантам ...
Сьогодні 14:16
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи про ...
Сьогодні 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Сьогодні 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Сьогодні 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Сьогодні 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Сьогодні 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення