На Житомирщині 500 родин з дітьми отримають фінансову допомогу від ЮНІСЕФ

04.07 14:32    
На Житомирщині 500 родин з дітьми отримають фінансову допомогу від ЮНІСЕФ

Це домогосподарства, які втратили одного або двох годувальників в результаті військових дій. Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, протягом травня-червня по всій області здійснювалася реєстрація родин з дітьми із зазначеної категорії на фінансові допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Сумарно усі члени 500 родин мають отримати 9,7 млн грн.

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер ЮНІСЕФ у Житомирській області, на початку травня оголосила про старт реєстрації на фінансову допомогу від міжнародного фонду. Реєстраційні процедури здійснювали 93 соціальних працівники. Кожна громада області мала відповідно до територіального поділу відповідальних осіб.

Станом на 01 липня 2023 року реєстраторами та операторами зареєстровано 500 домогосподарств.

«Отже, відповідно до відомості 500 родин – це 1463 особи, з яких 745 дітей та 718 дорослих. Очікується, що загальна сума виплат сягатиме 9,7 млн грн», – розповіла керівниця крос-секторального проєкту ЮНІСЕФ у Житомирській області Маргарита Сіранчук.

Варто зазначити, що паралельно з реєстраторами у регіоні працювали наші 75 надавачів гуманітарного кейс-менеджменту. У випадку коли в даній громаді не було кейс-менеджерів підключались надавачі соціальних послуг у громаді для визначення потреб сімей.

«Так з метою підтримки сімей з дітьми, які втратили одного або обох годувальників під час військових дій в Україні в рамках реалізації крос-секторального проекту ЮНІСЕФ соціальними послугами охопили 458 родин, у яких виховується 685 дітей. У 440 сім’ях здійснено оцінку потреб родини та дітей з числа тих, які зареєструвались на отримання грошової підтримки», – зазначила Маргарита Сіранчук.

Для родин була надана також психологічна підтримка. Це психологічне консультування, послуги з переадресації, інформування щодо можливості отримання інших послуг, залучення дітей до групових заходів та інше за потребою.

Наразі проводиться остаточна звірка даних з реєстраторами з метою уточнення перебування декількох сімей (деякі мають повернутись з інших областей), а також доопрацювання фахівцями із соціальної роботи оцінок потреб сімей з дітьми. Найближчим часом родини почнуть отримувати фінансові виплати від Дитячого фонду ООН.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:01
Майже 50 тисяч слухачів за рік: онлайн-курс ДСНС про св ...
Вчора 22:01
Держаудитслужба спільно з німецьким GIZ запланували про ...
Вчора 22:00
На Сумщині правоохоронці викрили схему незаконного пере ...
Вчора 22:00
На Закарпатті викрито схему незаконного переправлення о ...
Вчора 21:59
Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слід ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення