Поліцейські Житомирщини заблокували вільне перебування в Україні двох кримінальних громадян ворожих країн

19.07 12:19    
Поліцейські Житомирщини заблокували вільне перебування в Україні двох кримінальних громадян ворожих країн

Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, днями оперативники відділу міграційної поліції ГУНП області у межах своїх повноважень звернулися до обласного УДМС України в області з поданнями про примусове видворення білоруса та росіянина. Обидва вчинили на території нашої держави злочини та відбули покарання у виправних установах Житомирщини.

Перший з них притягувався до кримінальної відповідальності за пограбування. Другий – відбув покарання за вчинення низки крадіжок. Днями обидва чоловіки, віком 48 та 43 років, звільнилися з пенітенціарної установи. Жодних законних підстав для їх подальшого перебування в Україні немає.

Відтак за поданням поліцейських Державною міграційною службою було прийнято рішення про видворення іноземців.

14 та 17 липня оперативники міграційної поліції разом з колегами з УДМС доставили чоловіків до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, звідки обидва покинуть територію України.

Нагадаємо, нещодавно оперативники міграційної поліції області забезпечили видворення з країни іноземця, який мав неабиякий вплив на злочинний світ Київської та Житомирської областей.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:01
Майже 50 тисяч слухачів за рік: онлайн-курс ДСНС про св ...
Вчора 22:01
Держаудитслужба спільно з німецьким GIZ запланували про ...
Вчора 22:00
На Сумщині правоохоронці викрили схему незаконного пере ...
Вчора 22:00
На Закарпатті викрито схему незаконного переправлення о ...
Вчора 21:59
Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слід ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення