В Житомирській області упродовж доби рятувальники загасили вісім загорянь, що виникли в екосистемах

17.08 10:50    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, 16 серпня о 19:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що зайнялась суха трава на відкритій території у с. Пиріжки Малинської територіальної громади Коростенського району.

В Житомирській області упродовж доби рятувальники загасили вісім загорянь, що виникли в екосистемах


На місці події бійці ДСНС встановили, що горить сухостій на площі 1 га. Також вогонь поширився на дах цегляної пустуючої будівлі (загальна площа будівлі 1200 кв.м) та солому в тюках, що зберігалася біля неї. Аби загасити пожежу, рятувальники залучили на допомогу для підвоза води два трактори одного з сільськогосподарських підприємств. Упродовж всього процесу гасіння рятувальники 9 разів їздили на дозаправку водою з місцевого ставка, що на відстані близько 800 м.

Спільними зусиллям о 01:45 пожежу було локалізовано та о 03:00 ліквідовано. Вогонь встиг знищити покрівлю на площі 500 кв. м та 9 тон соломи.

Того ж дня надзвичайники ліквідували займання торфу на площі 0,2 га, що поблизу с. Березянка Ружинської громади Бердичівського району. Біля п’яти годин знадобилося на боротьбу із цим підступним займанням. Бійці ДСНС не допустили розповсюдження полум’я на житлові будинки та лісопосадку, розташовані поруч.
Загалом минулої доби вогнеборці ліквідовували 8 загорянь в екосистемах, під час яких вогнем пройдено понад 5,5 га сухої рослинності.

Внаслідок усіх пожеж, що зареєстровані упродовж доби, загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь встановлюються.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Сьогодні 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Сьогодні 17:16
За 3 тисячі доларів обіцяв «вирішити питання» з ВЛК – д ...
Сьогодні 17:16
На Дніпропетровщині судитимуть сестер, які за 4000 дола ...
Сьогодні 17:15
У Кривому Розі судитимуть водія за смертельну ДТП, у як ...
Сьогодні 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Сьогодні 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Сьогодні 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Сьогодні 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Сьогодні 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення