В Житомирській області двоє підлітків викрали з комерційного приміщення майна на 50 тис грн

21.08 09:58    
Малинські поліцейські встановили причетних до крадіжки майна вартістю понад 50 тисяч гривень. Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, 18 серпня до поліції звернувся містянин із повідомленням про крадіжку з його комерційного приміщення побутової техніки, інструментів та іншого майна. Попередньо, за оцінками заявника, сума збитків складає понад 50 тисяч гривень.

В Житомирській області двоє підлітків викрали з комерційного приміщення майна на 50 тис грн


На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (м. Малин) Коростенського райуправління.

Поліцейські встановили, що невідомі потрапили у приміщення через вікно, відтиснувши його. Ймовірно, крадіжка була вчинена у період останніх кількох тижнів, коли господар не навідувався до будівлі. Зсередини зникли два телевізори, музичний центр, бензокоса, зварювальний апарат, інші інструменти та побутова техніка.

Оперативники кримінальної поліції встановили причетних до крадіжки. Ними виявилися двоє жителів м. Малина віком 15 та 16 років. Частину викраденого вилучили за місцем проживання одного з них, ще частину хлопці встигли продати. Тож майно поліцейські вилучали й у «нових» власників.

Слідчі проводять досудове розслідування за ч. 4 ст.185 (Крадіжка) КК України. Законодавством за такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, адже він вчинений в умовах воєнного стану.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:01
Майже 50 тисяч слухачів за рік: онлайн-курс ДСНС про св ...
Вчора 22:01
Держаудитслужба спільно з німецьким GIZ запланували про ...
Вчора 22:00
На Сумщині правоохоронці викрили схему незаконного пере ...
Вчора 22:00
На Закарпатті викрито схему незаконного переправлення о ...
Вчора 21:59
Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слід ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення