На Житомирщині судитимуть жінку за організацію фіктивного шлюбу ухилянта з жінкою з інвалідністю для незаконного перетину кордону

29.11 20:49    
Прокурор Житомирської обласної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно громадянки, якій інкримінують сприяння у незаконному переправленню осіб через державний кордон України порадами, вказівками та усуненням перешкод, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Розслідуванням установлено, що 47-річна жителька міста Звягеля влаштувала чоловіку, якому під час воєнного стану тимчасово обмежено виїзд за кордон, фіктивний шлюб з жінкою, що мала інвалідність.

У такому статусі військовозобов’язаний, супроводжуючи фіктивну дружину, міг безперешкодно перетинати кордон. При цьому клієнт уникав будь-яких офіційних церемоній, лише надавав особисті документи для виготовлення фальшивого свідоцтва про одруження.

Свої послуги обвинувачена оцінила у 6 тис доларів США, які отримувала частинами. У вересні цього року, під час одержання від ухилянта другої частини обумовленої суми, жінку затримали «на гарячому».

Досудове розслідування проводило ГУНП в області, оперативний супровід забезпечувало Управління СБУ в області та Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На Житомирщині судитимуть жінку за організацію фіктивного шлюбу ухилянта з жінкою з інвалідністю для незаконного перетину кордону

На Житомирщині судитимуть жінку за організацію фіктивного шлюбу ухилянта з жінкою з інвалідністю для незаконного перетину кордону

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:52
Українські жінки на передовій гуманітарного розмінуванн ...
Вчора 18:51
Троє чоловіків у супроводі провідника намагалися незако ...
Вчора 18:51
21 учасник злочинної організації постане перед судом за ...
Вчора 18:50
Добровільно очолив окупаційне «управління» в Новоолекса ...
Вчора 18:49
Заволодів понад 20,5 мільйонів гривень: поліцейські Киї ...
Вчора 18:48
Понад 10 мільйонів українців подали заявку на 1000 грн ...
Вчора 18:46
Мінрозвитку оновило вимоги до інклюзивності будівель і ...
Вчора 18:44
Ольга Зикова та керівницво БРРЄ провели перегляд кредит ...
Вчора 18:42
Українці почали отримувати перші виплати за програмою « ...
Вчора 18:40
Леся Карнаух поспілкувалася зі слухачами Нью-Йоркського ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення