Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі та спокою громадян
08.01.2025 17:44 Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі ...
«На території Житомирщини безперервно ведуться роботи зі зміцнення державного кордону»
Про проект Контакти Реклама

Розбійний напад та умисне вбивство – на Житомирщині викрили і взяли під варту трьох бердичівлян

09.12 10:55    
За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури трьом місцевим жителям повідомлено про підозру у розбійному нападі з метою заволодіння чужим майном, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, особою, яка раніше вчинила розбій, поєднаному з проникненням у житло та заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 187 КК України).

Крім цього, двом з них інкримінують умисне вбивство з корисливих мотивів (п. п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

У п’ятницю, 6 грудня, усім трьом підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без застави.

Розслідуванням установлено, що «ініціював» скоєння розбійного нападу 39-річний житель Бердичева, який мав до потерпілого претензії фінансового характеру. Щоб силоміць забрати борг, залучив двох знайомих, раніше неодноразово судимих за грабежі і розбійні напади.

Так, 2 грудня увечері, близько 18:00, вони приїхали додому до потерпілого, який проживав у селі Бердичівського району. «Ініціатор» залишився відстежувати зовнішню обстановку. Двоє інших спільників зайшли у дім, де жорстоко розправилися із господарем, травмувавши його з пневмопістолета та заподіявши смертельних ножових поранень. Після цього забрали готівку – близько 2 000 доларів США, автомобіль потерпілого та залишили місце злочину.

Повідомив правоохоронців про розбійний напад і вбивство рідний брат потерпілого, який наступного дня зайшов до будинку.

Під час обшуків у фігурантів вилучено готівку у доларовому еквіваленті, викрадений автомобіль, одяг зі слідами речовини бурого кольору, ножі та інші знаряддя скоєння злочину.

Досудове розслідування проводить ГУНП в області, оперативний супровід забезпечує Управління карного розшуку цього відомства.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне ув’язнення, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Розбійний напад та умисне вбивство – на Житомирщині викрили і взяли під варту трьох бердичівлян

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:20
Мінфін: видатки загального фонду держбюджету у березні ...
Сьогодні 16:20
Рівненські правоохоронці затримали наркокур’єрку – вилу ...
Сьогодні 15:59
У Києві під час отримання хабаря за нелегальну торгівлю ...
Сьогодні 15:59
Готувалися до захоплення влади в Одесі – адвокатці огол ...
Сьогодні 15:58
Виготовляли і реалізовували неякісне пальне в промислов ...
Сьогодні 16:13
Митний огляд «УКРАЇНСЬКА МИТНИЦЯ: РОЗВИТОК ПОПРИ ВІЙНУ» ...
Сьогодні 16:11
Як повернути доступ до заблокованих рахунків: пояснення ...
Сьогодні 16:09
МЗС: До Франції прибула українська делегація
Сьогодні 16:07
Більше 19,5 тис. документацій із землеустрою та оцінки ...
Сьогодні 16:05
Мін’юст отримав унікальний інструмент JDEAL для експерт ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення