Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі та спокою громадян
08.01.2025 17:44 Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі ...
«На території Житомирщини безперервно ведуться роботи зі зміцнення державного кордону»
Про проект Контакти Реклама

Малинські поліцейські затримали підозрюваного у розбої

11.12 14:38    
Пізно ввечері 7 грудня до поліції надійшло повідомлення про напад на 23-річного жителя с. Липляни Чоповицької громади. Невідомий у балаклаві увірвався до житла чоловіка та, погрожуючи й завдавши травм, забрав у нього гроші. Вже за добу поліцейські встановили причетного до злочину.

На місці події працювали слідчо-оперативні групи відділення поліції №1 (Малин) Коростенського райуправління та ГУНП в Житомирській області. Правоохоронці встановили, що нападник вдарив господаря по голові та заштовхав до кімнати. Там погрожував йому пневматичним пістолетом, вимагаючи гроші та цінності. Отримавши відмову, кілька разів вистрілив у чоловіка, змусивши його віддати 200 доларів і 300 гривень. Після цього втік.

Потерпілого з тілесними ушкодженнями було госпіталізовано до травматологічного відділення місцевої лікарні.

Під час огляду місця події правоохоронці виявили неподалік автомобіль «Ауді А6», яким, за наявними даними, й приїхав нападник. Також криміналісти вилучили речові докази.

У результаті проведених заходів поліцейські обґрунтовано запідозрили у вчиненні злочину 22-річного жителя міста Коростеня. Наступного дня його розшукали у райцентрі та затримали у процесуальному порядку.

9 грудня слідчі поліції повідомили фігурантові про підозру у розбої, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 187 КК України). Наступного дня судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Малинські поліцейські затримали підозрюваного у розбої

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 12:13
У 2024 році працівники ДБР викрили спроб отримання хаба ...
Сьогодні 12:12
Втерлися в довіру до чоловіка і намагалися його отруїти ...
Сьогодні 12:11
Шахрайство на понад 420 тис дол і 160 тис євро – житель ...
Сьогодні 12:08
Прокурори на захисті державних інтересів: Львівська про ...
Сьогодні 12:07
У Києві затримали групу раніше судимих чоловіків, які в ...
14 січня 22:54
Юридичні консультації: швидке та успішне вирішення пита ...
14 січня 15:31
Високі чи низькі черевики: як обрати оптимальну висоту ...
13 січня 16:25
Фарба Аура: практичне рішення для якісного фарбування с ...
09 січня 00:54
Ламінат чи кварцвініл: Переваги та недоліки
08 січня 01:00
Фільтр зворотного осмосу: Принцип роботи та переваги
Сьогодні 10:12
У Житомирі судитимуть експосадовицю медзакладу і її під ...
15 січня 21:27
На Житомирщині судитимуть начальника КЕЧ та двох підпри ...
13 січня 10:59
СБУ викрила на виправдовуванні російської збройної агре ...
08 січня 10:10
Експрацівнику виправної колонії Житомира постановлено в ...
31 грудня 14:15
На Житомирщині судитимуть експодатківця, який одержував ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення