На Житомирщині прокуратура вимагає повернути громаді 235 тис грн, виплачених за електроенергію ТОВ, бенефіціаром якого є підсанкційна особа

18.12 14:19    
За позовом Коростенської окружної прокуратури, заявленим в інтересах Малинської міської ради та Північного офісу Держаудитслужби, визнано недійсним договір закупівлі електроенергії як такий, що суперечить інтересам держави й суспільства, його моральним засадам з умислу однієї сторони.

Також судом застосовано наслідки недійсності правочину та зобов’язано постачальника повернути до бюджету Малинської міської ради 235 тис грн, отриманих за товар.

Йдеться про договір, укладений у грудні минулого року комунальним підприємством міста Малина з ТОВ «Твій Газзбут». Підприємство, яке надає громаді послуги з водопостачання, закупило у товариства електроенергію для своїх господарських потреб на суму 235 тис грн.

Прокурори встановили, що кінцевим бенефіціаром ТОВ-постачальника є підсанкційна особа – Фірташ Д. В. Відтак договір є таким, що суперечить інтересам держави й суспільства, його моральним засадам.

Це стало підставою звернення до Господарського суду Житомирської області, який визнав доводи прокуратури обґрунтованими та постановив законне рішення.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення