У Коростені запрацював перший в Житомирській області центр для набору в армію

01.01 12:26    
У Коростені запрацював перший в Житомирській області центр для набору в армію


У Коростені відкрився 46-й центр набору до українських збройних сил, розташований на базі ЦНАП. Цей центр надає більше 10 000 можливостей працевлаштування в силових відомствах та гарантує персоналізований підхід до кожного претендента. Про це інформує пресслужба Міністерства оборони.

У центрі рекрутингу української армії можна обрати для себе посаду у Силах оборони, зважаючи на цивільний фах та уподобання.

Це вже 46-й рекрутинговий центр української армії, створений на базі ЦНАПів у цьому році. Мережа цих центрів активно розвивається і вже охоплює майже всю територію країни.

Це ефективний підхід до залучення громадян до Сил оборони, завдяки зосередженню увагу на кожній людині, її професійних здібностях та особистих уподобаннях.

Період долучення до військової служби може тривати від декількох днів до 2 місяців. До центру можна звернутися анонімно, не розкриваючи своїх даних.

Приєднатися до Сил оборони можна навіть за наявності повістки на уточнення даних. На даний момент пропонується понад 10 000 вакансій у Збройних силах України, Національній гвардії, Службі безпеки України та підрозділах поліції.

Фахівці з підбору кадрів, які пройшли спеціальну підготовку, мають доступ до актуальної інформації про вакансії та безпосередній зв’язок з військовими частинами. Вони допоможуть вам знайти найбільш підходящу позицію та підтримуватимуть вас на кожному етапі – від початкової консультації до старту служби.

Наразі до мережі центрів рекрутингу української армії звернулося понад 31 000 громадян, 7 000 з них стали кандидатами, а тисячі – долучилися до обраних підрозділів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення