Викрав автомобіль родички та зіткнувся з деревом: чуднівські поліцейські затримали підозрюваного в угоні

08.01 16:21    
Повідомлення про зникнення автомобіля «Mitsubishi» в одному з сіл Чуднівської громади надійшло до поліції 6 січня. Згодом транспортний засіб виявили в неподалік Житомира з механічними пошкодженнями. Поліцейські відділення №5 (м. Чуднів) встановили причетність до події 22-річного родича власниці.

Потерпіла, 31-річна жителька Романівської громади, розповіла, що напередодні приїхала на гостини до знайомих. Свій автомобіль жінка поставила неподалік будинку. Вночі вона виявила, що легковика на місці немає. Також зник двоюрідний брат, який приїхав разом з нею.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №5 (м. Чуднів). Правоохоронці зафіксували усі обставини діяння та розпочали розшук викраденого транспортного засобу.

Невдовзі пошкоджену автівку правоохоронці виявили на околиці одного з сіл Новогуйвинської громади. Також поліцейські розшукали 22-річного родича потерпілої, жителя Романівщини. Він визнав свою провину та розповів, що занудьгував під час застілля та вирішив покататися на легковику кузини. Для цього викрав ключі від автівки. Рухаючись автошляхом, не впорався з керуванням та зіткнувся з деревом. На щастя, обійшлося без травмування.

Слідчі відділення поліції №5 (м. Чуднів) затримали фігуранта у процесуальному порядку. 7 січня йому було повідомлено про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

Згідно з чинним законодавством такий злочин карається від 5 до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої.

Викрав автомобіль родички та зіткнувся з деревом: чуднівські поліцейські затримали підозрюваного в угоні

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:53
В Ужгороді на території Шахтинського лісу триває спецоп ...
Вчора 22:52
Вимагання грошей та контрабанда таблеток у панчохах: го ...
Вчора 22:51
У Харкові судитимуть водія, який на швидкості понад 150 ...
Вчора 22:51
Після підозри керівниця будівельного підприємства сплат ...
Вчора 22:50
Як ІТ-сектор підтримує економіку України: резиденти Дія ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення