У Житомирському районі поліція та громади разом розв’язують питання соціального та правового захисту неповнолітніх

28.02 14:10    
Днями правоохоронці відділу поліції №1 Житомирського РУП №1 взяли участь у засіданні комісії з дотримання прав дітей при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради. Поліцейські разом з представниками служби у справах дітей обговорили низку питань щодо організації соціального захисту та підтримки родин, які перебувають у складних життєвих обставинах. Особливу увагу учасники зустрічі приділили допомозі неповнолітнім членам таких сімей.

Поліцейський офіцер громади Вадим Циганник та ювенальна інспекторка Катерина Мошківська проаналізували результати відповідних рейдів, проведених спільно з соціальними службами, та обговорили з присутніми низку проблемних питань, виявлених під час таких заходів.

– На жаль, у певних випадках проведена превенція не приносить бажаних результатів і в сім’ях продовжують мати місце факти неналежного батьківського піклування – зазначила офіцерка поліції. – За таких обставини ми звертаємося до органів місцевого самоврядування з проханням розглянути питання щодо доцільності подальшого перебування дітей у таких родинах та позбавлення батьківських прав осіб, які допускають порушення.

Присутні також обговорили питання належного соціального захисту неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування, та механізми організації належного безпекового середовища в родинах, які ними опікуються.

– У нашому пріоритеті – оперативний обмін інформацією про порушення чинного законодавства відносно неповнолітніх, - підсумував Вадим Циганник. – Саме взаємодія поліції з соціальними службами допоможе належним чином захистити дітей від протиправних посягань та убезпечити їх від негативного впливу.

У Житомирському районі поліція та громади разом розв’язують питання  соціального та правового захисту неповнолітніх

У Житомирському районі поліція та громади разом розв’язують питання  соціального та правового захисту неповнолітніх

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення