Бердичівські поліцейські затримали містянина з гранатою в кишені

03.04 17:06    
1 квітня під час патрулювання вулиць райцентру правоохоронці зупинили перехожого для перевірки. У розмові він зізнався, що має при собі гранату з запалом. Поліцейські вилучили небезпечний предмет, а чоловіка затримали. Наразі триває досудове розслідування.

За словами 27-річного містянина, боєприпас він знайшов та залишив собі.

На місце події прибули вибухотехніки ГУНП в Житомирській області та слідчо-оперативна група Бердичівського райвідділу поліції. Фахівці вилучили небезпечний предмет та направили його на експертизу. Чоловіка затримали в процесуальному порядку.

2 квітня слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 263 ККУ (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Бердичівської окружної прокуратури.

Відповідно до чинного законодавства, підозрюваному може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.

Правоохоронці наголошують, що необережне поводження зі зброєю та боєприпасами може призвести до фатальних наслідків. Тож у разі виявлення таких предметів на мирних територіях необхідно одразу ж повідомити до поліції або органів влади для їх безпечного вилучення. Особи, які добровільно здали незаконну зброю, боєприпаси та вибухові речовини, звільняються від кримінальної відповідальності та покарання.

Бердичівські поліцейські затримали містянина з гранатою в кишені

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Сьогодні 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Сьогодні 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Сьогодні 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Сьогодні 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Сьогодні 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Сьогодні 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Сьогодні 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Сьогодні 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Сьогодні 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення