У Житомирі за матеріалами СБУ 14 років тюрми отримав зрадник-дезертир Державного космічного агентства України

25.04 10:29    
У Житомирі за матеріалами СБУ 14 років тюрми отримав зрадник-дезертир Державного космічного агентства України

У Житомирі до 14 років ув’язнення заочно засуджено ексмайора Державного космічного агентства України, який зрадив присязі та нині служить у складі збройних сил рф.

За матеріалами слідства, зловмисником є нині 46-річний уродженець Малина.

Після закінчення вищого військового навчального закладу у Житомирі, його відкомандирували у розпорядження Державного космічного агентства – для виконання завдань в інтересах оборони держави та її безпеки.

У 2001 році фігуранта відрядили в Крим, де він на посаді інженера лабораторії працював із наземною та бортовою апаратурою космічної техніки.

У 2014 році після захоплення агресором півострова майор зрадив військовій присязі та пристав на пропозицію російського генерала – перейти на службу в армію рф.

Після отримання російського паспорта зрадник присягнув на вірність державі-окупантці, отримав аналогічне звання та ідентичну посаду на захопленому спецоб’єкті.

Втім, росіяни відправили його «служити» у приморський край на далекий схід.

На підставі зібраних СБУ доказів Корольовський районний суд м.Житомира визнав фігуранта винним у вчиненні злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України:

- ч.1 ст.111 (державна зрада),

- ч.1 ст.408 (дезертирство).

Наказом Міністерства оборони України його позбавлено офіцерського звання «майор» та звільнено з військової служби.

Ухвалою Житомирського апеляційного суду вирок суду першої інстанції залишено без змін. Наразі він набрав законної сили.

Засудженому обрано міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Початок строку відбування покарання ухвалено рахувати з дати його фізичного затримання.

Документування зрадника проводили оперативники та слідчі СБУ в Житомирській області.

Обвинувачення в суді підтримувала Житомирська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:33
Юлія Свириденко та П’єр Ельброн обговорили українсько-ф ...
Вчора 16:29
Держаудитслужба розпочала аудит бюджету міста Луцька
Вчора 16:28
Прикордонники викрили правопорушників, які виготовляли ...
Вчора 16:28
На кордоні з Румунією прикордонники виявили мікроавтобу ...
Вчора 16:27
Уряд розширив повноваження Держаудитслужби під час пере ...
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення