Слідчі поліції завершили розслідування травмування жительки Звягельщини: її сусід постане перед судом

30.04 19:48    
Поліцейські Звягельського районного відділу зібрали докази причетності 52-річного чоловіка до завдання тілесних ушкоджень потерпілій жінці. За вчинене йому загрожує ув’язнення.


Подія сталася у березні в Ярунській громаді. Обвинувачений прийшов додому до 65-річної знайомої, де між ними через неприязні відносини виникла сварка. У результаті фігурант завдав кількох ударів кулаками по обличчю жінки, а також вдарив її ногою.


Під час досудового розслідування слідчі Звягельського районного відділу поліції призначили низку експертиз. За висновками фахівців травми, завдані потерпілій, були визначені як тілесні ушкодження середньої тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.


Тож чоловікові інкримінували завдання умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 122 КК України). Нині досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.


За чинним законодавством таке кримінальне правопорушення карається виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:33
Юлія Свириденко та П’єр Ельброн обговорили українсько-ф ...
Вчора 16:29
Держаудитслужба розпочала аудит бюджету міста Луцька
Вчора 16:28
Прикордонники викрили правопорушників, які виготовляли ...
Вчора 16:28
На кордоні з Румунією прикордонники виявили мікроавтобу ...
Вчора 16:27
Уряд розширив повноваження Держаудитслужби під час пере ...
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення