Попереду холодна субота та дощова неділя

09.05 15:33    
Попереду холодна субота та дощова неділя


За даними SINOPTIK.ua, найближчі вихідні в Україні будуть по-справжньому прохолодними — температура нижча за норму майже по всій Україні. Субота принесе заморозки на ґрунті та короткочасні дощі, а неділя — затяжні зливи й підвищену вологість, що може позначитись на самопочутті.

Субота, 10 травня

Погода нестабільна: вранці місцями заморозки, вдень — хмари й короткі дощі. Повітря відчутно холодніше, ніж зазвичай у цю пору.

Схід (Харків, Луганськ): вдень +13…+17, вночі до +4. Без опадів, але відчутно холодніше за норму. Погода суха, але вітряна.

Центр (Київ, Дніпро): +11…+14, вночі до +3. Прохолодно, вологість висока. Короткочасні дощі в другій половині дня, місцями — зливи. Нічне похолодання до +3. Погода може спровокувати головний біль у метеозалежних.

Захід (Львів, Івано-Франківськ): +9…+12, Ужгород +13…+15, вночі до +1. Суттєво холодніше норми. Сильні дощі в районах Львова, Рівного, Яворова. Прогноз попереджає про загрозу підтоплень на Пруті й Сіреті. Вночі заморозки до 0 °C, особливо в гірських районах.

Південь (Одеса, Херсон): +13…+17, вночі до +4. У Криму — сильний дощ (Ялта), в інших районах хмарно, без опадів.

Неділя, 11 травня

Дощі накриють більшість регіонів, крім сходу. Погода залишиться прохолодною та вологою, на заході та в центрі — мокро, як у жовтні.

Схід
(Харків, Луганськ): +12…+17, вночі до +3. Без істотних опадів, але вітер і сира прохолода створюють некомфортні умови.

Центр
(Київ, Дніпро): +11…+14, вночі до +3. Сильні зливи в Борисполі, Фастові, Кропивницькому. Вологість підвищена, можливе погіршення самопочуття.

Захід
(Львів, Івано-Франківськ): +10…+13, вночі до +3, зливи тривають. Калуш, Мукачево, Коломия — у зоні інтенсивних опадів. Можливе підняття води у гірських річках.

Південь
(Одеса, Херсон): +13…+17, вночі до +4. В Одесі сильно дощитиме, в Херсоні — сухіше. Очікується підвищена вологість.

Якість повітря прийнятна, але через вологість та низький атмосферний тиск можливе погане самопочуття. Людям із гіпотонією варто уникати перевтоми. За даними SINOPTIK.ua, штормове попередження через заморозки на ґрунті зберігається у північних регіонах.

За даними SINOPTIK.ua, неділя буде найвологішим днем тижня. Плануйте активності з урахуванням прогнозу. Весна ще не здалась — тож бережіть себе і своїх рідних.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення