У Житомирському ліцеї № 23 завершують реконструкцію харчоблоку. Сучасні умови, безпека та доступність для всіх

12.05 12:52    
У Житомирському ліцеї № 23 завершують реконструкцію харчоблоку. Сучасні умови, безпека та доступність для всіх


У Житомирському ліцеї № 23 імені М. Очерета завершується реконструкція харчоблоку — важливий етап у створенні сучасного та безпечного освітнього середовища. За словами директора закладу Ігоря Баранова, капітальний ремонт охопив їдальню та умивальну зону, які тепер повністю відповідають сучасним санітарно-гігієнічним вимогам та стандартам системи HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point). Це гарантує безпечне та якісне приготування їжі для учнів та працівників закладу.

Оновлений харчоблок обладнано сучасною технікою, що дозволяє ефективно організувати процес приготування, зберігання та роздачі страв. Установлено параконвектомати, професійні мийні машини, марміти, картоплечистки, м’ясорубки, хліборізки, а також нове холодильне та морозильне обладнання. Крім цього, проведено модернізацію інженерних мереж — електропостачання, водопостачання та вентиляції.

Реконструкція стала можливою завдяки перемозі ліцею у конкурсі, оголошеному Міністерством освіти і науки України. Вартість реалізації проєкту склала 17,2 мільйона гривень. Із цієї суми 70% було профінансовано за рахунок державної субвенції, ще 30% — із місцевого бюджету.

Особливу увагу під час реконструкції приділили питанням інклюзії. Приміщення харчоблоку стало безбар’єрним: встановлено понижений умивальник, створено умови для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату, облаштовано підйомник, а також усунено пороги при вході до їдальні, що забезпечує вільний доступ для всіх учасників освітнього процесу.

У ліцеї наразі навчається 1606 учнів, із них 1396 відвідують заняття очно. Пільговим харчуванням забезпечено 298 учнів 1–11 класів, а ще 431 учень початкової школи отримує харчування на платній основі. Завдяки проведеній реконструкції харчування в закладі відповідатиме найвищим стандартам якості та безпеки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:51
На Закарпатті «на гарячому» викрили двох військовослужб ...
Вчора 17:50
Організатора незаконного переправлення чоловіків за кор ...
Вчора 17:50
Прикордонники викрили канал незаконного переправлення о ...
Вчора 17:49
Прикордонники ліквідували три канали переправлення осіб ...
Вчора 17:49
На Харківщині припинено масштабне виробництво контрафак ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення