Підозрюваних у знущаннях над жителями Коростишева взято під варту та без права внесення застави

19.05 09:58    
19-річного та 20-річного хлопців, які в Коростишеві били людей і викладали відео в мережу, взято під варту. Процесуальне керівництво у справі здійснює Коростишівська окружна прокуратура.

Як повідомлялося раніше, хлопці протягом квітня 2025 року знущалися з місцевих жителів, завдавали їм побоїв та залякували. Усе це вони знімали на власні мобільні телефони та викладали в соціальні мережі. Наразі задокументовано щонайменше три такі випадки, вживаються заходи для встановлення інших фактів.

Коростишівський районний суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Двоє жителів Коростишева підозрюються у вчиненні умисних дій, спрямованих на заподіяння сильного фізичного болю та моральних страждань потерпілим шляхом нанесення побоїв, тілесних ушкоджень та вчинення інших протиправних дій із метою залякування, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення