Літня фотосушка 2025 у Житомирі до Міжнародного дня батька та Дня батька в Україні

12.06 11:00    
Літня фотосушка 2025 у Житомирі до Міжнародного дня батька та Дня батька в Україні


У Житомирі на вулиці Михайлівській 15 червня з 12:00 до 18:00 відбудеться Літня фотосушка 2025 — відкрита мистецька подія, присвячена Міжнародному дню батька та Дню батька в Україні. Це неформальний захід, що поєднує мистецтво фотографії, вуличну культуру та щиру комунікацію між людьми через зображення.

Формат фотосушки передбачає, що кожен охочий, незалежно від віку, досвіду, жанру зйомки чи кількості фотографій, може взяти участь. Для цього потрібно просто прийти на захід зі своїми світлинами, які можна закріпити на натягнутих мотузках за допомогою прищіпок. Фотографії рекомендується підписати на звороті можна залишити контактну інформацію або коротке послання майбутньому власнику. В кінці заходу учасники можуть забрати будь-яку вподобану фотографію, дотримуючись принципу взаємного обміну: не більше, ніж принесли. Світлини, які залишаться після завершення заходу, не повертаються власникам, вони стануть частиною майбутньої Осінньої фотосушки.

Фотосушка — це не конкурс і не виставка в класичному розумінні. Це можливість поділитися своїм баченням світу, продемонструвати емоції, зупинені у кадрі, та відчути справжній зворотний зв’язок від глядачів. І хоча захід проходить без офіційного журі, він має велику емоційну й культурну цінність для міської громади.

Організаторами заходу виступають Циклова комісія аудіовізуального мистецтва та виробництва Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка та фотошкола HD-school. Подію також підтримують Управління культури та туризму Житомирської ОВА та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення