У Музичній школі ім. Святослава Ріхтера стартувала зміна культурно-мистецького відпочинку

16.06 15:14    

У Житомирі розпочалась зміна культурно-мистецького відпочинку для дітей у творчій студії «Розкрий себе» на базі Музичної школи ім. Святослава Ріхтера. Протягом двох тижнів учасники зможуть не лише активно відпочивати, а й розвивати свої таланти у різних мистецьких напрямах. Для занять на свіжому повітрі організатори використовують територію Житомирської ЗОШ №21.

"Творча студія створює умови не лише для дозвілля, а й допомагає кожній дитині знайти справу до душі. Цьогорічна зміна включає заняття з вокалу, образотворчого мистецтва, оркестрової та театральної діяльності, танцю і спорту. Всі заняття проводять фахівці" — як постійні викладачі, так і запрошені майстри, зазначила старша викладачка Наталія Філінська.

Вокальна студія «Мікрофон сьогодні мій» дає змогу дітям навчатися як сольному, так і колективному співу. Художній напрям «Вільний художник» заохочує дітей вільно виражати свої думки й емоції у малюнках. Оркестр «Бім-бом» передбачає колективну гру на перкусійних та інших музичних інструментах, яку традиційно презентують батькам наприкінці зміни. Театральна студія та танцювальні заняття також завершуються творчими виступами.

Фізична активність включає щоденні ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання, веселі старти та малі олімпійські ігри. Діти також братимуть участь у різноманітних екскурсіях та майстер-класах, серед яких катання на конях, приготування фірмової піци, знайомство з тваринами у зоопарку гідропарку, пізнавальна екскурсія до парку Шодуара, відвідування центру комп'ютерних технологій із 3D-розвагами та похід до кінотеатру.

"Головна мета програми — створити безпечний, цікавий і творчий простір, де діти зможуть реалізувати себе, знайти нових друзів і провести літо з користю", наголосила директорка школи Людмила Кочевенко.​​​​​​​​​​​​​​​​

У Музичній школі ім. Святослава Ріхтера стартувала зміна культурно-мистецького відпочинку

У Музичній школі ім. Святослава Ріхтера стартувала зміна культурно-мистецького відпочинку

У Музичній школі ім. Святослава Ріхтера стартувала зміна культурно-мистецького відпочинку

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:18
Зеленський готовий зустрітись з Трампом 27 листопада, щ ...
Вчора 16:33
Юлія Свириденко та П’єр Ельброн обговорили українсько-ф ...
Вчора 16:29
Держаудитслужба розпочала аудит бюджету міста Луцька
Вчора 16:28
Прикордонники викрили правопорушників, які виготовляли ...
Вчора 16:28
На кордоні з Румунією прикордонники виявили мікроавтобу ...
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення