Поліцейські викрили жительку Звягельщини в незаконному отриманні «чорнобильських» виплат

20.06 14:35    
Правоохоронці відділення поліції №1 (с-ще Ємільчине) Звягельського райвідділу зібрали докази причетності 59-річної жінки до махінацій, пов’язаних з виплатами для жителів територій, що зазнали радіоактивного забруднення. Днями досудове розслідування було завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.

Слідством встановлено, що наприкінці 2021 року фігурантка зареєструвалася в селі Ємільчинської громади, що віднесене до третьої зони гарантованого добровільного відселення через радіоактивне забруднення. Згодом жінка звернулася до суду та отримала позитивне рішення про нарахування доплати до пенсії.

Однак насправді жінка проживала в іншому населеному пункті. Таким чином понад два роки вона обманним шляхом отримувала додаткові виплати. Загальна сума шкоди, завданої державному бюджету, склала понад 250 тисяч гривень.

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Ємільчине) Звягельського райвідділу інкримінували жінці вчинення шахрайства, що завдало значної шкоди (ч. 2 ст. 190 КК України). Досудове розслідування проводилося під процесуальним керівництвом Звягельської окружної прокуратури.

За чинним законодавством обвинуваченій загрожує штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від 1 до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.


Поліцейські викрили жительку Звягельщини в незаконному отриманні «чорнобильських» виплат

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Сьогодні 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Сьогодні 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Сьогодні 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Сьогодні 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Сьогодні 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Сьогодні 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Сьогодні 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Сьогодні 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Сьогодні 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення