На Житомирщині викрито групу осіб, які займались збутом фальсифікованого алкоголю

30.06 11:06    
На Житомирщині викрито групу осіб, які займались збутом фальсифікованого алкоголю

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури розслідується кримінальне провадження стосовно групи осіб за фактом незаконного придбання, зберігання і транспортування з метою збуту та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, що становить загрозу для життя і здоров’я людей, вчиненого за попередньою змовою групою осіб ( ч. 3 ст. 204 КК України).

Слідство встановило, що до групи осіб, яка займалася протиправною діяльністю протягом 2024-2025 років, входили шестеро жителів області.

Для налагодження підпільного алкогольного бізнесу вони орендували гаражні приміщення у Житомирі, де складували пластикову тару та готову продукцію.

У четвер, 26 червня, слідчими поліції області на Житомирщині проведено 13 обшуків за місцями проживання фігурантів, на торгових точках збуту, у складських приміщеннях та у завантажених алкоголем автомобілях.

Виявлено та вилучено понад 1300 літрів фальсифікованого алкоголю вартістю понад 200 тис. грн, 100 тис. грн готівкових коштів, одержаних від незаконної діяльності, мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи, 4 автомобілі, якими доставляли фальсифікат на ринок.

На даний час скеровано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.
Злочинну діяльність викрито Житомирською обласною прокуратурою спільно з Житомирським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України та слідчим відділом ГУНП в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/223302-na-zhitomirschin-vikrito-grupu-osb-yak-zaymalis-zbutom-falsifkovanogo-alkogolyu.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:18
Зеленський готовий зустрітись з Трампом 27 листопада, щ ...
Вчора 16:33
Юлія Свириденко та П’єр Ельброн обговорили українсько-ф ...
Вчора 16:29
Держаудитслужба розпочала аудит бюджету міста Луцька
Вчора 16:28
Прикордонники викрили правопорушників, які виготовляли ...
Вчора 16:28
На кордоні з Румунією прикордонники виявили мікроавтобу ...
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення