Ще один житомирський бізнес став частиною ініціативи «Рух без бар’єрів»

25.07 18:24    
ТОВ «Вигідна покупка» та Житомирська міська рада підписали меморандум про партнерство.

"Ми раді бути частиною такого унікального для України пілотного проєкту. Для нас цінність — у комплексному підході. Йдеться не лише про фізичну доступність об’єктів — лікарень, ліцеїв, магазинів. Тут про ширше: про доступність послуг, про зручне й комфортне середовище для всіх", — каже Роман Андрес, сhief inclusion officer компанії.

Сьогодні в Житомирі працює 20 магазинів цієї мережі. Один із них розташований на першій черзі маршруту безбар’єрності. Там уже оновили вхідну групу відповідно до норм ДБН: демонтували поріг, зробили невеликий пандус, уклали тактильну плитку.

Роман Андрес каже, у компанії розуміють: створити доступність — це не разовий жест, а процес. Тому в планах — поступово впроваджувати безбар’єрні рішення по всій мережі магазинів відповідно до сучасних стандартів доступності.

Станом на сьогодні вхідні групи вже замінили на 11 із 20-ти торгових точок у Житомирі.

Важливим напрямом є й робота з командою. У компанії добре вибудувана система внутрішніх навчань: з понад сотні навчальних програм значна частина стосується інклюзії. Наразі в розробці — окремий модуль навчання для роботи з людьми з порушенням слуху.

"Ми бачимо, як бізнес починає розуміти свою роль у цих змінах. Саме такі партнерства дають реальні результати. Коли до цього процесу долучається соціально відповідальний бізнес — зміни стануть відчутними набагато швидше", — секретар міської ради Галина Шиманська.

Це партнерство — частина флагманського проєкту «Рух без бар’єрів», який реалізується відповідно до Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору. Житомир — одне з 15-ти міст України, де втілюється цей проєкт.

Ще один житомирський бізнес став частиною ініціативи «Рух без бар’єрів»


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/225029-sche-odin-zhitomirskiy-bznes-stav-chastinoyu-ncativi-ruh-bez-baryerv.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
Сьогодні 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
Вчора 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
Вчора 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
Вчора 23:57
Профілактика пневмонії у дітей і дорослих
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення