Житомир дослідить можливість будівництва плавучої сонячної електростанції на річці Тетерів

01.08 11:19    
Житомир підписав Меморандум про взаєморозуміння з норвезькою компанією Ocean Sun та турецькою компанією HICC Heavy Industry Construction Co щодо стратегічної співпраці з метою вивчення можливості будівництва плавучих сонячних електростанцій в Україні.

Меморандум про взаєморозуміння офіційно підписали під час церемонії, організованої Норвезько-Українською Торговою Палатою (NUCC) в Києві 31 липня.

Процес багатоетапний. Перший етап — екологічні та технічні дослідження. Будівництво на річці Тетерів плавучої сонячної електростанції потужністю до 25 МВт залежить від результатів цих досліджень та подальшого фінансування.

Установка забезпечуватиме чистою електроенергією безпосередньо житомирську міську мережу, допоможе зменшити втрати при передачі енергії та підтримає місцеву енергетичну стійкість.

«Ми вдячні Ocean Sun, HICC Heavy Industry Construction Co та нашим міжнародним партнерам за їхню довіру та спільне бачення майбутнього Житомира та України як міста та країни з сильною зеленою економікою. Підписання цього Меморандуму підтверджує відкритість Житомира до технологічних інновацій та конструктивного діалогу з провідними гравцями на ринку відновлюваної енергетики. На нас чекає багато аналітичної та технічної роботи, і ми до неї готові», – сказала Галина Шиманська, секретар Житомирської міської ради.

«Ocean Sun пишається своїм внеском у відновлення енергетичної інфраструктури України. Завдяки нашому запатентованому плавучому сонячному рішенню ми прагнемо підтримати сталий та перспективний енергетичний перехід. Це початок спільної роботи і тісної співпраці з нашими українськими партнерами для оцінки потенціалу майбутньої установки», – Крістіан Торвольд, генеральний директор Ocean Sun AS.

Житомир дослідить можливість будівництва плавучої сонячної електростанції на річці Тетерів
Житомир дослідить можливість будівництва плавучої сонячної електростанції на річці Тетерів

Житомир дослідить можливість будівництва плавучої сонячної електростанції на річці Тетерів

Житомир дослідить можливість будівництва плавучої сонячної електростанції на річці Тетерів


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/225407-zhitomir-dosldit-mozhlivst-budvnictva-plavuchoyi-sonyachnoyi-elektrostancyi-na-rchc-teterv.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 01:13
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
Сьогодні 01:12
Оперативні співробітники ДПСУ викрили схему незаконного ...
Сьогодні 01:12
У Харкові затримали 20-річну вербувальницю жінок для се ...
Сьогодні 01:11
На Київщині викрито військовослужбовця, який організува ...
Сьогодні 01:09
СБУ та Нацполіція затримали російського агента, який на ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення