Північний кордон України – під жорстким, ефективним та надійним контролем

13.08 11:09    
Північний кордон України – під жорстким, ефективним та надійним контролем


Державний кордон України на півночі перебуває під постійним і всебічним захистом. Тут не ігнорують загроз і не залишають шансів тим, хто наважиться перевіряти рішучість Сил оборони.

У зв’язку із запланованими майбутніми навчаннями, які проводитиме наш північний «сусід» спільно із підрозділами країни-агресора, які брали участь у бойових діях проти Сил оборони України на території нашої держави, будуть проводитись ще більш масштабні, комплексні та безперервні заходи безпеки. Їхнє завдання – не просто виявляти порушників, а випереджати та зупиняти будь-які загрози ще на підступах до кордону.

Державна прикордонна служба України діє у взаємодії з підрозділами Збройних Сил, Національної поліції та Служби безпеки України, створюючи єдиний силовий щит. До цього процесу залучені також органи місцевого самоврядування, які працюють у тісній координації з військовими, забезпечуючи максимальний контроль та дотримання встановлених правил.

Напрямок кордону з білоруссю, державою, яка підтримує війну росії проти України, є зоною підвищеної небезпеки. Лінія оборони постійно укріплюється, облаштовуються нові інженерні споруди, а окремі ділянки – заміновані.

Контроль здійснюється багаторівневою системою спостереження: від приладів візуального та радіолокаційного нагляду до сучасних засобів виявлення рухомих цілей із фіксацією їхніх координат, напрямку та швидкості. Повітряний моніторинг і віддалене відеоспостереження дозволяють бачити все – вдень і вночі, на землі, у воді й в повітрі. На річках та озерах несення служби посилене патрульними катерами, які миттєво реагують на будь-які підозрілі дії.

Нульовий рубіж держави – це зона, де ризики для порушників максимальні, а наслідки – неминучі. Жодна підозріла дія не залишиться непоміченою. Кожен, хто спробує порушити закон або випробувати міцність українського кордону, має знати: відповідальність буде невідворотною. І вона може бути не лише адміністративною, а й кримінальною, з усіма витікаючими наслідками.

В прикордонних районах продовжують діяти суворі режимні обмеження, запроваджені на час воєнного стану. Перебування в прикордонній смузі дозволяється лише за наявності спеціального дозволу та відповідних документів.

Державна прикордонна служба відкрита для співпраці з громадянами, але до тих, хто становить загрозу, застосовуватимуться всі передбачені законом заходи.

Недоторканість державного кордону – це фундамент національної безпеки, а її забезпечення – беззаперечний пріоритет держави. Північний кордон України – це територія, де для ворогів та порушників закону немає ані безпечних шляхів відступу, ані шансів на втечу, ані інших компромісів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:06
Мінсоцполітики: За вихідні ще понад 2 млн українців отр ...
Вчора 18:04
Алла Басалаєва у Львові провела нараду з аудиторами: се ...
Вчора 18:03
На Закарпатті судитимуть посадових осіб НААН за махінац ...
Вчора 18:02
Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, ...
Вчора 18:02
​Майже 165 млн грн збитків на розкраданні природн ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення