«Подарував» землі на понад 5,3 млн грн: житомирські поліцейські викрили держслужбовця у зловживанні службовим становищем

19.08 15:00    
Правоохоронці повідомили про підозру посадовцю сільської ради у сприянні незаконній безоплатній приватизації земельних ділянок у Житомирському районі. Загальна площа наділів склала понад 3,6 гектара. Триває досудове розслідування.


Поліцейські встановили, що з 2018 року 64-річний чоловік обіймав посаду начальника відділу земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища в одній із сільських рад Житомирського району. У 2021 році він організував передачу трьох земельних ділянок у приватну власність громадянам, попри відсутність законних підстав та незатвердження проектів землеустрою.


Унаслідок цих дій державі та територіальній громаді було завдано матеріальної шкоди на загальну суму 5 337 340 грн.


Слідчі слідчого управління ГУНП в області повідомили посадовцю про підозру в умисному, з метою одержання неправомірної вигоди для інших фізичних осіб, використанні службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).


Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років і зі штрафом.


Супровід у провадженні здійснюють оперативники Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області ДСР НПУ, процесуальне керівництво – Житомирська обласна прокуратура.

«Подарував» землі на понад 5,3 млн грн: житомирські поліцейські викрили держслужбовця у зловживанні службовим становищем


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/226404-podaruvav-zeml-na-ponad-53-mln-grn-zhitomirsk-polceysk-vikrili-derzhsluzhbovcya-u-zlovzhivann-sluzhbovim-stanovischem.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:47
Несанкціонована зміна інформації в реєстрі «Оберіг»: на ...
Вчора 22:46
Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми п ...
Вчора 22:46
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії ...
Вчора 22:45
Правоохоронці викрили голову однієї з сільрад Одеського ...
Вчора 22:44
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду провадження ...
Вчора 22:20
Україна представила досвід трансформації служби зайнято ...
Вчора 22:18
Уряд ухвалив рішення щодо нормативів дивідендів для дер ...
Вчора 22:16
Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеч ...
Вчора 22:14
Мінфін: У квітні до загального фонду держбюджету надійш ...
Вчора 22:12
Мінфін: За рішенням Уряду до держбюджету буде спрямован ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення