СБУ та Нацполіція «по гарячих слідах» затримали російського агента, який на замовлення ворога вчинив теракт на Житомирщині

16.09 10:48    
Контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція затримали агента рф, який увечері 14 вересня здійснив теракт на Житомирщині.

Йдеться про підрив саморобного вибухового пристрою (СВП) в одному з районів Коростишева. Внаслідок події загинув 34-річний житель Бердичева.


Правоохоронці затримали фігуранта упродовж 8 годин після теракту.

За матеріалами справи, виконавцем злочину виявився 31-річний наркозалежний місцевий мешканець, якого російські спецслужбісти завербували на Телеграм-каналах, де він шукав гроші на «дозу».

В обмін на обіцянку «швидкого заробітку» фігурант погодився підготувати теракт. Для конспірації агент спочатку орендував квартиру в обласному центрі, а потім під виглядом господарських закупок придбав компоненти для виготовлення СВП.

За інструкцією рашистів зловмисник виготовив вибухівку, спорядив її мобільним телефоном для дистанційного підриву та замаскував під вогнегасник.

Після цього фігурант заклав СВП у тайник, закидав його сміттям, а координати – надіслав куратору.

Щоб рашисти могли відслідкувати прибуття жертви на місце спланованого теракту та активувати вибухівку, агент встановив навпроти камеру з віддаленим доступом.

Під час обшуків у затриманого вилучено смартфон з доказами його контактів з російською спецслужбою.

Слідчі СБУ повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що призвів до загибелі людини).

Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Житомирській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.

СБУ та Нацполіція «по гарячих слідах» затримали російського агента, який на замовлення ворога вчинив теракт на Житомирщині


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/227987-sbu-ta-nacpolcya-po-garyachih-sldah-zatrimali-rosyskogo-agenta-yakiy-na-zamovlennya-voroga-vchiniv-terakt-na-zhitomirschin.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:09
«Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС пре ...
Вчора 22:58
Велика Британія передала ДСНС України два броньовані ав ...
Вчора 22:58
42 мобільних Пункти надання допомоги ДСНС наразі розгор ...
Вчора 22:57
Алла Басалаєва: Стратегічне завдання Держаудитслужби в ...
Вчора 22:55
На Прикарпатті викрили організаторів незаконного перепр ...
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
06 січня 18:30
Чим самокрутки привабливіші звичайних цигарок?
05 січня 17:49
Нові колісні екскаватори: майбутнє будівельної галузі з ...
02 січня 23:31
Футбол в Україні та причини його популярності
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення