Мешканцю Миколаївщини повідомлено про підозру у шахрайському заволодінні криптовалютою на понад 14 млн грн

24.09 14:12    
У 2022 році один із жителів Житомирщини познайомився через месенджер Telegram із особою, яка позиціонувала себе як спеціаліст у сфері обігу віртуальних активів.

44-річний підозрюваний запропонував чоловіку скористатися його «контрактом» для полегшення переказу криптовалюти з сервісу «Binance» на гаманець «Trustwallet». Ввівши отримане електронне посилання у свій акаунт, потерпілий здійснив переказ 25 584 342,49 NOT, що становить 355 тис. доларів США та еквівалентно понад 14,6 млн грн.

Як результат, криптовалюта була перерахована на електронний гаманець підозрюваного, після чого він здійснив низку транзакцій на інші гаманці, зареєстровані на міжнародних біржах, а згодом частину коштів перевів у готівку.

За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури йому повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах та у його легалізації (ч. 5 ст. 190, ч. 2 ст. 209 КК України).

За скоєне передбачене покарання у виді позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Житомирського РУП №2 ГУНП в Житомирській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Мешканцю Миколаївщини повідомлено про підозру у шахрайському заволодінні криптовалютою на понад 14 млн грн


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/228469-meshkancyu-mikolayivschini-povdomleno-pro-pdozru-u-shahrayskomu-zavolodnn-kriptovalyutoyu-na-ponad-14-mln-grn.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:40
У спальному місці водія ховав пасажира: на Буковині вик ...
Вчора 22:39
Учасників організованої злочинної групи, викритої прико ...
Вчора 22:39
На Одещині викрили канал незаконного переправлення: зат ...
Вчора 22:38
У «Шегинях» виявили велику партію картриджів для POD-си ...
Вчора 22:38
Канал незаконного переправлення ліквідовано: організато ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення