На Житомирщині за державну зраду та службу у лавах ворога засуджено військовослужбовця

30.12 14:13    
Як стало відомо Рупор Житомира, за публічного обвинувачення прокурорів Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону військовослужбовця визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України (державна зрада та добровільна участь в незаконних збройних формуваннях).

Встановлено, що військовослужбовець, проходячи військову службу у складі ЗС України та виконуючи бойові завдання на території Донецької області, в умовах воєнного стану свідомо перейшов на бік ворога.

Так, не пізніше вересня 2024 року, перебуваючи на тимчасово окупованій території, він погодився проходити військову службу у зс рф, добровільно вступив до складу незаконного збройного формування так званої «днр» і розпочав участь у штурмових діях проти Сил оборони України.

Зокрема, у березні 2025 року з метою завдання шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та обороноздатності України засуджений брав безпосередню участь у бойових діях проти підрозділів Сил оборони України.

Суд погодився з позицією сторони обвинувачення, врахував тяжкість вчинених кримінальних правопорушень та всі обставини справи.

Вироком Корольовського районного суду м. Житомира військовослужбовця визнано винним та призначено покарання за сукупністю вчинених кримінальних правопорушень у виді позбавлення волі строком на 15 (п'ятнадцять) років, з позбавленням права обіймати посади строком на 15 (п'ятнадцять) років з конфіскацією майна.

Кримінальне провадження розглядалося у порядку спеціального судового провадження (in absentia), оскільки військовослужбовець перебуває на тимчасово окупованій території. Відбування покарання розпочнеться після його затримання.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснювалися УСБ України в Житомирській області.

На Житомирщині за державну зраду та службу у лавах ворога засуджено військовослужбовця


https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/234133-na-zhitomirschin-za-derzhavnu-zradu-ta-sluzhbu-u-lavah-voroga-zasudzheno-vyskovosluzhbovcya.html - джерело

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:20
Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального зб ...
Вчора 18:18
Контрабанда ліків і збут в інтернеті: поліція Хмельничч ...
Вчора 18:18
Одеські поліцейські встановили військовослужбовців РТЦК ...
Вчора 18:17
Понад 10,2 млн. грн збитків під час закупівлі електроен ...
Вчора 18:17
Понад 168 мільйонів гривень збитків державі: поліцейськ ...
Вчора 18:15
Підтримка у громадах надважлива: як на Полтавщині реалі ...
Вчора 18:13
«Зроблено в Україні»: Мінекономіки перерахувало 86,3 мл ...
Вчора 18:11
Експериментальний проект Міноборони: перші оператори кр ...
Вчора 18:09
ШІ-асистенти для підприємців: на порталі Дія.Бізнес з’я ...
Вчора 18:07
Юлія Свириденко: Уряд передає для розселення ВПО держав ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення