Житомирщина продовжує забезпечувати оздоровлення дітей пільгових категорій

30.03 13:40    
Житомирщина продовжує забезпечувати оздоровлення дітей пільгових категорій


У рамках реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, відповідно до наказів Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, за кошти державного бюджету забезпечено направлення дітей пільгових категорій області на оздоровлення та відпочинок.

Зокрема, на другу тематичну зміну «Соціально-ціннісний проєкт “Світло добра”», яка триває з 28 березня по 17 квітня 2026 року, Житомирській області виділено 60 путівок до Міжнародного дитячого центру «Артек» у місті Київ.

Усі путівки розподілено відповідно до потреб територіальних громад. Забезпечено стовідсоткове направлення дітей пільгових категорій з усіх районів області, що дало можливість максимально охопити оздоровленням тих, хто найбільше цього потребує.

До участі у зміні залучено дітей із числа соціально незахищених категорій, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19–24 частини першої статті 6 Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних за таких обставин, а також діти загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 10¹ зазначеного Закону, а також інших категорій, визначених чинним законодавством.

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» створено належні умови для безпечного та комфортного перебування дітей. Заклад має власну котельню для опалення, автономні свердловини для водопостачання, а також забезпечений потужними генераторами, що дозволяє безперебійно функціонувати навіть у разі відключень електроенергії. Це гарантує стабільні умови проживання, навчання та відпочинку незалежно від зовнішніх обставин.

Під час перебування на оздоровленні та відпочинку діти не переривають освітній процес і навчаються за шкільними програмами.

Учні 1–4 класів проходять навчання за стандартними освітніми програмами без оцінювання. Після завершення зміни вони отримують сертифікат із зазначенням опрацьованих тем та відповідну довідку.

Учні 5–11 класів навчаються очно з використанням платформи дистанційної освіти «Оптіма» під наглядом педагогів і з можливістю отримання консультацій. Після завершення зміни видається подвійна довідка, від Міжнародного дитячого центру «Артек» та від школи «Оптіма», із зазначенням отриманих оцінок.

Оздоровлення та відпочинок у дитячому центрі передбачає не лише покращення фізичного та психологічного стану дітей, а й участь у тематичних освітньо-виховних заходах, спрямованих на формування моральних цінностей, розвиток творчого потенціалу та соціальних навичок.

Організація направлення дітей здійснена у тісній співпраці з територіальними громадами, службами у справах дітей та соціальними службами, що забезпечило прозорість і ефективність розподілу путівок.

Робота у цьому напрямі триває й надалі з метою забезпечення рівного доступу кожної дитини до якісного оздоровлення та відпочинку.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:05
Від початку 2026 року сервісні центри МВС надали понад ...
Вчора 19:05
ДПС разом зі Світовим банком продовжує цифрову трансфор ...
Вчора 19:04
Андрій Сибіга провів зустріч з Міністром закордонних сп ...
Вчора 19:04
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Міністром з ...
Вчора 19:03
До 18 тис. доларів за «вирішення» питань із ТЦК та виїз ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення