«Марафон Husqvarna – 2026»: на Житомирщині відбувся всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед студентів профільних закладів освіти

26.05 14:57    
21 травня 2026 року на базі Малинського фахового коледжу відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Марафон Husqvarna – 2026», який об’єднав кращих студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти з різних регіонів України.

Участь у змаганнях взяли команди з п’яти областей, зокрема представники Житомирського агротехнічного фахового коледжу, Іллінецького аграрного фахового коледжу, Кременецького лісотехнічного фахового коледжу, Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, Малинського фахового коледжу, Поліського національного університету та Луцького національного технічного університету.

Конкурс став важливою платформою для демонстрації професійних навичок майбутніх фахівців, які працюватимуть у галузях аграрного, лісового та технічного спрямування. Учасники долали дистанцію довжиною 337 метрів, під час якої демонстрували не лише швидкість і точність виконання завдань, а й витривалість, злагодженість дій та вміння ефективно працювати в команді.

За результатами напруженої та чесної боротьби переможцями конкурсу стали:

І місце — команда Малинського фахового коледжу;
ІІ місце — команда Лубенського лісотехнічного фахового коледжу;
ІІІ місце — команда Іллінецького аграрного фахового коледжу.

Особливо відзначився студент Малинського фахового коледжу Ілля Лебедєв, який показав найкращий результат в особистому заліку та став беззаперечним лідером серед учасників.

Усі команди та учасники були нагороджені дипломами й цінними подарунками. Окрім цього, Малинський фаховий коледж, команда якого здобула перше місце, отримав від компанії Husqvarna сучасну газонокосарку — символічний і водночас практичний подарунок, який стане корисним для освітнього процесу.

Проведення таких конкурсів сприяє підвищенню престижу професійної освіти, мотивує студентську молодь до вдосконалення своїх практичних навичок та зміцнює партнерство між освітніми закладами і провідними міжнародними компаніями.

«Марафон Husqvarna – 2026»: на Житомирщині відбувся всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед студентів профільних закладів освіти

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:45
Оперативники Держприкордонслужби викрили масштабну схем ...
Вчора 20:44
Поліцейські Куп’янщини повідомили про підозру чоловіку ...
Вчора 20:43
«Сходки», побори з ув’язнених та наркотрафік у Хмельниц ...
Вчора 20:43
На Хмельниччині до 5 років ув’язнення засудили 40-річно ...
Вчора 20:42
Понад 15 млн грн — на Тернопільщині ДБР викрило посадов ...
Вчора 20:10
Дрони DJI Matrice 4T та системи скидання: новий рівень ...
21 травня 20:19
Популярність та переваги електричних мотоциклів
19 травня 18:44
Как выбрать компанию для международной перевозки умерши ...
18 травня 20:40
Международные ритуальные услуги: транспортировка умерши ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення