Чи буде в Новограді-Волинському обмежено торгівлю алкоголем після 10-ї вечора?
16.08 15:00
Питання заборони продажу спиртних напоїв вже піднімалося в місті кілька років тому. І знову, на останньому засіданні виконкому, міський голова Володимир Загривий дав завдання відповідним відділам підготувати рішення виконкому, можливо короткотермінове, про заборону торгувати алкоголем з 22.00 до 6.00 ранку.
Приводом для такої заяви стали періодичні звернення громадян зі скаргами про порушення громадського порядку поблизу об’єктів торгівлі, де в нічний час - постійні галас та лайки. Причина зухвалої поведінки молоді – дія спиртних напоїв. На виконкомі також йшлося про відсутність позитивних наслідків роботи встановлених в людних місцях за кошти міського бюджету камер відео спостереження, говорили й про недостатню роботу працівників міліції та служби охорони порядку. Т
ому заборона торгівлі спиртними напоями в нічний час, з огляду на досвід європейських країн, має дисциплінувати громадян в плані культури вживання алкоголю.
RuporZT
|