На Житомирщині ще одного депутата підозрюють у порушенні антикорупційного законодавства

На Житомирщині ще одного депутата підозрюють у порушенні антикорупційного законодавства

06.06 11:31    
Коростишівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактом неподання декларації депутатом Коростишівської районної ради та командиром відділення 23 державної пожежно-рятувальної частини (смт. Черняхів) Управління ДСНС України в області, за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України.

За результатами вивчення місцевою прокуратурою матеріалів щодо додержання вимог антикорупційного законодавства встановлено порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, депутат Коростишівської районної ради, в порушення вимог ч. 1 ст. 45 цього Закону, не подав в установленому законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Коростишівський відділ поліції Головного управління Нацполіції в області.

Також встановлено, що командир відділення 23-ї державної пожежно-рятувальної частини (смт. Черняхів) Управління ДСНС України в області, будучи суб’єктом декларування, після припинення у 2016 році діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, порушив вимоги абз. 2 ч. 2 ст. 45 зазначеного Закону та не подав в установленому порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Черняхівське відділення поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління Нацполіції в області.

Додатково: за умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації передбачено покарання – штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:21
6 тис доларів США за оформлення та видачу медичного ви ...
Вчора 18:20
«Відмазати» від армії та працевлаштувати до СБУ: в Одес ...
Вчора 18:19
Поліцейські Києва повідомили про підозру пластичному хі ...
Вчора 18:18
10 тисяч доларів за перетин кордону: поліцейські Букови ...
Вчора 18:17
Вимагав з утриманця Київського СІЗО 150 000 гривень – п ...
Вчора 18:32
Служба зайнятості: Вже більше українок опановують чолов ...
Вчора 18:30
Держспецзв’язку: Україна та Румунія посилюють співпрацю ...
Вчора 18:28
Цього тижня в усіх пунктах пропуску на польсько-українс ...
Вчора 18:26
До війська митниця передала сучасні засоби для розмінув ...
Вчора 18:24
Держспецзв’язку: Україна та Румунія посилюють співпрацю ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення