Житомирські прикордонники ознайомили правоохоронців США з особливостями виконання завдань в районі Київського водосховища

Житомирські прикордонники ознайомили правоохоронців США з особливостями виконання завдань в районі Київського водосховища

08.06 10:54    
Учора на ділянці відділу «Іванків» Житомирського загону співробітники Держприкордонслужби ознайомили представників відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні та Берегової охорони США з особливостями виконання завдань прикордонним відомством в районі Київського водосховища.

Зустріч з представниками США проводилася у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння реформуванню та зміцненню потенціалу Державної прикордонної служби України».

Прикордонники разом з іноземними колегами здійснили патрулювання державного кордону та ознайомили правоохоронців США з особливостями виконання завдань катерами загону «Дозор», які використовуються як самостійно, так і в складі тактичних груп. Крім того, було представлено порядок супроводження та огляду суден закордонного прямування, здійснення контролю за маломірними та іншими плавзасобами. Також гостям представлено порядок висвітлення надводної обстановки на річках Дніпро та Прип’ять і охорони річкової ділянки кордону, що межує з зоною ЧАЕС.

У свою чергу співробітники відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні дали високу оцінку діяльності українських прикордонників. Окремо було обговорено подальші кроки можливості надання технічної допомоги прикордонному відомству України для забезпечення надійної охорони державного кордону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення