Заява кандидата на посаду міського голови Новоград-Волинського Загривого Володимира Івановича

04.10 12:34    
ЗАГРИВИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Народився 1 серпня 1950 року в селі Ужачин Новоград-Волинського району в селянській родині.
Закінчив автомобільно-шляховий технікум, Житомирський сільськогосподарський інститут, Київський інститут політології та соціального управління. Кандидат педагогічних наук. Працював на господарській, комсомольській, профспілковій та партійній роботах.
У 1994-1999 роках — міський голова Новограда-Волинського.
У 1999-2004 роках — перший секретар, віце-консул Посольства України в Російській Федерації в Москві.
2005-2010 роки — перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації.
На даний час — радник голови Житомирської обласної державної адміністрації.
Нагороджений орденом «За заслуги III ступеня», Орденами Української Православної церкви: Рівноапостольного Князя Володимира та Нестора Літописця, орденом «Звягель».
Почесний громадянин Новограда-Волинського.
Проживає по вул. Соборності, 13, кв. 72.

Набувши певного життєвого і професійного досвіду за 11 років «відрядження», я повернувся на свою маленьку Батьківщину. Вважаю, що, досконало знаючи міське господарство, порядок формування обласного і міського бюджету, і, маючи при цьому реальну підтримку на найвищому державному рівні в особі Володимира Михайловича Литвина, маю моральне право і зобов’язаний продовжити трудову діяльність на благо рідного міста і його жителів.
До рішення балотуватись на найвищу посаду в місті мене спонукали ряд обставин. Перебуваючи останніх п’ять років на посаді першого заступника губернатора області, і зараз працюючи радником голови облдержадміністрації, я маю змогу порівнювати і оцінювати тенденції розвитку міст, як на Житомирщині, так і в Україні. На жаль, мушу констатувати — наш Новоград поступово стає лідером у цінах на комунальні послуги та в роздрібній торгівлі, особливо на міських ринках, при цьому темпи росту заробітної плати — одні з найнижчих.

За останні чотири роки в місто не прийшов жоден інвестор, більше того, припинили роботу ряд бюджетоутворюючих підприємств, серед яких пивзавод, будівельні організації, комунальні підприємства з ремонту та обслуговування доріг, на грані зупинки м’ясокомбінат, практично не працює сиркомбінат, банкрутують комунальні підприємства. Сотні людей втратили роботу. Разом з тим, штучні перепони створюються працюючим приватним підприємствам і підприємцям. У ручному режимі встановлюються найвищі ціни в області на оренду майна і землі, міська влада безпідставно втручається в роботу закладів освіти і охорони здоров’я, створюється обстановка тотальної недовіри до керівників, постійні інтриги, «крики» і приниження підлеглих — стає нормою спілкування.
Прикро, але повністю відсутня співпраця між міською та районною владою, внаслідок чого не встановлено меж міста, накопичилося немало спірних спільних проблем. Існує досить багато інших негативів, а найголовніше — потерпають люди.

Виходячи з вищесказаного та високо цінуючи надію людей, віру і довіру міської організації Народної Партії, її лідера В.М.Литвина, який зробив багато для міста і району, без сумніву, ще більше допоможе Новоград-Волинщині, — я йду на вибори.

Обіцяю тісну співпрацю зі всіма патріотами рідного міста, незалежно від політичних та релігійних уподобань. Основний критерій — професіоналізм, чесність і порядність.
З повагою, Володимир ЗАГРИВИЙ

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: газета "Звягель-Інформ"
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:02
МОЗ оголосило про зміни у Календарі щеплень: введення в ...
Вчора 23:02
ДСНС очолила рейтинг Best Marketing Teams 2025 у катего ...
Вчора 22:56
Алла Басалаєва зустрілася з аудиторами прифронтових Сум
Вчора 22:56
Прикордонники затримали чотирьох порушників та їх прові ...
Вчора 22:55
Прикордонники тренуються за стандартами НАТО: у дії сис ...
Вчора 22:56
Держмистецтв оголошує прийом заявок на здобуття Премії ...
Вчора 22:54
Леся Карнаух: За 11 місяців року до загального фонду де ...
Вчора 22:52
МОН: Понад 2600 шкіл уже працюють у державній цифровій ...
Вчора 22:50
Денис Шмигаль на засіданні Ради ЄС закликав робити нові ...
Вчора 22:48
Мінфін: За тиждень підприємці отримали 705 доступних кр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення