Прокуратура вивчить законність надання дозвільних документів на спорудження автозаправки у центрі Житомира

01.09 18:02    
Будівництво автомобільної заправної станції на земельній ділянці за адресою проспект Незалежності, 29 у Житомирі викликало хвилю занепокоєння щодо екологічної безпеки об’єкта у місцевих жителів, які мешкають у неподалік розміщених житлових будинках.

У п’ятницю, 1 вересня 2017 року, керівництво Житомирської місцевої прокуратури зустрілося із представниками місцевої громади, які звернулися із заявою щодо законності такого будівництва.

З метою встановлення наявності усіх передбачених чинним законодавством дозвільних документів на спорудження об’єкта підвищеної небезпеки у центрі міста, Житомирською місцевою прокуратурою вирішується питання про витребування у відповідних установах та органах місцевого самоврядування належних дозволів.
Зокрема, готуються запити до Житомирської міської ради та низки регіональних установ: Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Державної екологічної інспекції, Управління Держгеокадастру, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління Державної служби України з питань праці.

Після одержання відповідних офіційних документів місцевою прокуратурою буде вивчено законність надання усіх дозволів та надано юридичну оцінку для прийняття відповідного рішення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:32
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 22:31
Україна продовжить ударний і технологічний тиск на росі ...
Вчора 22:31
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 22:30
15 років за гратами отримав чоловік з Новогродівки, яки ...
Вчора 22:29
13 і 9 років увʼязнення за злочини, повʼязані ...
Вчора 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Вчора 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Вчора 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Вчора 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Вчора 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення