У Житомирській та Київській областях викрито недобросовісних підприємців-експортерів лісопродукції

03.06 11:19    
Прихований від оподаткування дохід на суму понад 20 млн. гривень виявлено ГУ ДФС у Житомирській, Київській, Херсонській та Чернівецькій областях у ході документальних перевірок фізичних осіб – підприємців, які систематично здійснюють вивезення лісопродукції за межі митної території України, за результатами аналізу первинних документів (зовнішньоекономічних контрактів (договорів), банківських документів, вантажно – митних декларацій, рахунків – фактур, сертифікатів походження лісоматеріалів).

Неподання підприємцями – експортерами податкових декларацій, заниження у звітності суми фактичного отриманого доходу, недотримання строків розрахунків в іноземній валюті, а також порушення правил перебування на спрощеній системі оподаткування призвело до визначення грошових зобов’язань на загальну суму майже 10 млн. гривень.

Зокрема, внаслідок невключення самозайнятою особою «Л» до складу доходів суми грошових коштів, що фактично надійшла на банківські рахунки за реалізовану лісопродукцію, ГУ ДФС у Житомирській області додатково нараховано податків, що підлягають сплаті до бюджету, на суму понад 5,5 млн. гривень. За наслідками оскарження податкових повідомлень-рішень висновки перевірки залишилися незмінними.

Спроба самозайнятої особи «Д» ухилитися від оподаткування шляхом неповного декларування доходів від продажу деревини та ненадання документів, які підтверджують походження такої продукції, призвели до нарахування ГУ ДФС у Чернівецькій області податків на суму майже 1,5 млн. гривень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:54
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за п ...
Вчора 18:53
Гранати «на продаж»: на Чернігівщині припинено канал не ...
Вчора 18:53
Житель Вінниччини збирався переправити в Угорщину двох ...
Вчора 18:52
Незаконний «трансфер» - організаторів і «клієнта» затри ...
Вчора 18:51
На Сумщині припинено діяльність мережі магазинів, які р ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення