На Житомирщині до батька, підозрюваного у скоєнні вбивства своєї рідної 5-річної доньки, застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою

На Житомирщині до батька, підозрюваного у скоєнні вбивства своєї рідної 5-річної доньки, застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою

30.05 19:16    
Сьогодні, 30 травня 2019 року, Корольовським районним судом м. Житомира розглянуто клопотання щодо застосування до підозрюваного у скоєнні вбивства своєї рідної 5-річної доньки запобіжного заходу.

Суд погодився із позицією прокуратури Житомирської області щодо застосування до підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою, про що виніс відповідну ухвалу.

Нагадаємо, учора, 29 травня 2019 року, ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира аналогічний запобіжний захід застосовано до співучасниці злочину - матері, у змові з якою скоєно тяжкий злочин - спалено тіло 5-річної доньки, попередньо завдавши їй смертельного удару.

Таким чином, обоє підозрюваних – матір та батько - перебуватимуть під вартою без права внесення грошової застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за п.п. 2, 12, ч.2 ст. 115 КК України, яке проводить слідче управління ГУНП в області триває. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.

Як повідомлялося раніше, подружжя з Овруцького району, 41-річна жінка, матір 5-ти дітей, та чоловік 50-ти років, підозрюються у скоєнні вбивства своєї рідної 5-річної доньки. До того ж, скоєний у серпні минулого року тяжкий злочин (тіло дитини спалили у печі, а попіл і рештки винесли і викинули у річку) підозрювані приховували.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:18
Майже пів мільйона гривень збитків на спорудженні артез ...
Сьогодні 17:17
148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася ре ...
Сьогодні 17:16
За 3 тисячі доларів обіцяв «вирішити питання» з ВЛК – д ...
Сьогодні 17:16
На Дніпропетровщині судитимуть сестер, які за 4000 дола ...
Сьогодні 17:15
У Кривому Розі судитимуть водія за смертельну ДТП, у як ...
Сьогодні 14:23
Коштом бюджету: завершена перша сотня договорів на розм ...
Сьогодні 14:21
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Сьогодні 14:19
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Сьогодні 14:17
У 2026 році послугу підтриманого проживання отримають б ...
Сьогодні 14:15
МОЗ: До регіонів України триває доставка понад 38 тисяч ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення