У Житомирі чоловік прямо у квартирі вчинив криваву різанину

25.11 11:03    
Подія сталась увечері 23 листопада за місцем проживання 29-річного житомирянина. Ножове поранення чоловік отримав від свого знайомця, якого уже за кілька годин на одній з вулиць обласного центру затримали патрульні поліцейські та передали слідчо-оперативній групі Житомирського ВП ГУНП. Розпочато кримінальне провадження.

Повідомлення про подію надійшло до поліції близько 20 години від медиків, які сповістили про госпіталізацію місцевого жителя з проникаючим пораненням черевної порожнини.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції, працівники якої встановили, що потерпілим є 29-річний господар квартири. Попередньо було з’ясовано, що чоловік відчинив вхідні двері візитеру, який виявився його знайомцем. А той замість привітання вдарив його гострим предметом у живіт і втік.

– Особу підозрюваного, 31-річного жителя обласного центру, ми встановили швидко. Орієнтування з його прикметами ми розповсюдили серед зовнішніх нарядів поліції, які працювали у місті, - розповів заступник начальника Житомирського ВП ГУНП Олександр Прокопчук.

Уже за кілька годин черговий наряд патрульної поліції доставив до міського відділу розшукуваного. Його виявили нетверезим і у забрудненому одязі на одній із центральних вулиць Житомира. Чоловіка було затримано у порядку ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) ККУ. У рамках розпочатого кримінального провадження слідчі з’ясовують причини та усі обставини вчинення злочину. Попередньо, про учасників події відомо, що обидва чоловіки – і потерпілий, і його гість – раніше судимі за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі строком від 5 до 8 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:32
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Сьогодні 22:31
Україна продовжить ударний і технологічний тиск на росі ...
Сьогодні 22:31
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Сьогодні 22:30
15 років за гратами отримав чоловік з Новогродівки, яки ...
Сьогодні 22:29
13 і 9 років увʼязнення за злочини, повʼязані ...
Сьогодні 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Сьогодні 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Сьогодні 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Сьогодні 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Сьогодні 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення