Житомирянин організував масштабну схему махінацій з ювелірними виробами у Києві

Житомирянин організував масштабну схему махінацій з ювелірними виробами у Києві

10.03 09:24    
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області спільно із працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області ліквідували схему незаконного виробництва та реалізації ювелірних виробів.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено власника однієї із київських компаній, що займається виробництвом та реалізацією ювелірних виробів, який організував схему ухилення від сплати податків під час реалізації ювелірних виробів, виготовлених на власному підпільному виробництві.

Ювелірні вироби, незаконно виготовлені із металів невідомого походження, фігурант реалізовував через низку підконтрольних фізичних осіб – підприємців, зареєстрованих в Житомирській області. Частину коштів, вилучених від продажу товарів, підконтрольні підприємці перераховували на рахунки підприємства, яке очолював фігурант, в якості оплати за нібито придбані товари, а частину – передавали зловмиснику готівкою.

Внаслідок не відображення в бухгалтерській та податковій звітності компанії реального обсягу продажу та вартості ювелірних виробів фігурант протягом 2018-2019 рр. ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах.

Житомирянин організував масштабну схему махінацій з ювелірними виробами у Києві На підставі ухвал суду проведено низку обшуків у приміщеннях, якими користувався фігурант, у т.ч. в торгових приміщеннях м. Києва. За результатами обшуків вилучено ТМЦ без документів про їх походження вартістю понад 17,3 млн. грн., зокрема партію ювелірних виробів із срібла загальною вартістю понад 6,8 млн. грн. та партію заготовок золотих ювелірних виробів та партію золота, у т.ч. у зливках загальною вартістю 10,5 млн. грн. Окрім того, вилучено бухгалтерські документи, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, які містять докази незаконної діяльності.

Триває слідство.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:09
«Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС пре ...
Вчора 22:58
Велика Британія передала ДСНС України два броньовані ав ...
Вчора 22:58
42 мобільних Пункти надання допомоги ДСНС наразі розгор ...
Вчора 22:57
Алла Басалаєва: Стратегічне завдання Держаудитслужби в ...
Вчора 22:55
На Прикарпатті викрили організаторів незаконного перепр ...
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
06 січня 18:30
Чим самокрутки привабливіші звичайних цигарок?
05 січня 17:49
Нові колісні екскаватори: майбутнє будівельної галузі з ...
02 січня 23:31
Футбол в Україні та причини його популярності
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення