На Житомирщині затримали начальника сектора кримінальної поліції під час одержання хабара

10.06 10:46    
За процесуального керівництва прокуратури Житомирської області у вівторок, 9 червня 2020 року, близько 22.15 год, у ході здійснення оперативних заходів, правоохоронцями затримано начальника сектора кримінальної поліції одного з територіальних відділень поліції під час одержання ним неправомірної вигоди на суму 10 300 грн.
На Житомирщині затримали начальника сектора кримінальної поліції під час одержання хабара

Таку суму він вимагав та одержав від фігуранта кримінального провадження, яке наразі слухається у суді, пообіцявши йому «владнати питання» щодо призначення судом мінімального покарання за скоєний ним злочин.

Наразі неправомірну вигоду вилучено, особу затримано у порядку ст. 208 КПК.

Викрито протиправні дії старшого лейтенанта поліції за процесуального керівництва прокуратури Житомирської області, співробітниками слідчого відділу територіального управління ДБР у місті Хмельницькому та СБУ в області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) проводить територіальне управління ДБР у місті Хмельницькому.

Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.

Наразі тривають необхідні слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у скоєнні злочину, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:32
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 22:31
Україна продовжить ударний і технологічний тиск на росі ...
Вчора 22:31
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 22:30
15 років за гратами отримав чоловік з Новогродівки, яки ...
Вчора 22:29
13 і 9 років увʼязнення за злочини, повʼязані ...
Вчора 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Вчора 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Вчора 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Вчора 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Вчора 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення