На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему під час проходження габаритно-вагового контролю

17.11 16:04    
Співробітники Служби безпеки України викрили посадовця Управління Укртрансбезпеки Житомирщини на систематичному отриманні хабарів від автоперевізників за приховування порушень під час проходження габаритно-вагового контролю.

За попередніми даними слідства, організував корупційну схему головний спеціаліст підрозділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті. За щомісячну винагороду зловмисник гарантував приватним підприємцям кількох регіонів безперешкодний проїзд вантажівок територією області, заздалегідь повідомляв про місця знаходження екіпажів вагового контролю, а також у телефонному режимі вирішував проблемні ситуації з колегами.
На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему під час проходження габаритно-вагового контролю

За оперативними даними, вартість місячного «абонементу» становила у середньому 10 тисяч гривень з кожного автоперевізника. Разовий безперешкодний проїзд коштував півтисячі гривень. Гроші посадовець отримував готівкою та на зарплатну картку. Крім того підприємці щомісяця «дарували» зловмиснику талони на пальне.

Оперативники спецслужби задокументували кілька епізодів отримання посадовцем неправомірної вигоди.

У межах відкритого кримінального провадження організатору схеми повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему під час проходження габаритно-вагового контролю

Також до кримінальної відповідальності притягнуто керівника одного з підприємств-перевізників. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Тривають слідчі дії.

Документування схеми проводили співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницький, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.
На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему під час проходження габаритно-вагового контролю

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:32
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 22:31
Україна продовжить ударний і технологічний тиск на росі ...
Вчора 22:31
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 22:30
15 років за гратами отримав чоловік з Новогродівки, яки ...
Вчора 22:29
13 і 9 років увʼязнення за злочини, повʼязані ...
Вчора 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Вчора 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Вчора 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Вчора 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Вчора 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення