На Київщині знайдено чоловіків без свідомості, яких напоїли клофеліном під час подорожі до Житомира

14.02 23:14    
Поліцейські Київщини оперативно затримали серійних грабіжників. На території столичної області чоловіки надавали людям послуги з автомобільних перевезень, під час подорожей пригощали пасажирів напоями, у які додавали «клофелін», а коли потерпілі непритомніли – грабували їх. Після цього зловмисники залишали пасажирів у безпорадному стані на узбіччях доріг.
На Київщині знайдено чоловіків без свідомості, яких напоїли клофеліном під час подорожі до Житомира

Викрили злочинну діяльність грабіжників працівники Управління карного розшуку поліції Київщини спільно з працівниками Броварського та Бучанського районних управлінь поліції.

Поліцейські встановили причетність чоловіків до низки злочинів. Зокрема, до поліції надійшло повідомлення про те, що поблизу селища Бузова Бучанського району місцеві жителі знайшли двох чоловіків без свідомості. Як з’ясувалось, під час подорожі до Житомира вони разом з іншими пасажирами випили пляшку горілки, запропоновану водієм. Після цього потерпілі нічого не пам’ятають. Встановлено, що зловмисники заволоділи банківськими картками, грошима та мобільними телефонами потерпілих.

Аналогічна ситуація трапилась у селищі Березань, що на Броварщині. Лиходії також пригостили потерпілого напоєм з невідомою речовиною та заволоділи його майном. Провівши низку оперативно-розшукових заходів, правоохоронці встановили особи зловмисників. Ними виявились 40-річний житель Хмельниччини, 35-річний житель Закарпатської області та 29-річний киянин.
На Київщині знайдено чоловіків без свідомості, яких напоїли клофеліном під час подорожі до Житомира

Поліцейські вилучили низку речових доказів, зокрема автівку зловмисників та викрадене майно. Правоохоронці затримали грабіжників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зловмисники перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

Слідчі за процесуальним керівництвом Бориспільської місцевої прокуратури повідомили зловмисникам про підозру за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає ув’язнення на строк від чотирьох до шести років. Запобіжний захід обере суд.

Наразі поліцейські перевіряють причетність цих осіб до вчинення аналогічних злочинів на території області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 01:13
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
Сьогодні 01:12
Оперативні співробітники ДПСУ викрили схему незаконного ...
Сьогодні 01:12
У Харкові затримали 20-річну вербувальницю жінок для се ...
Сьогодні 01:11
На Київщині викрито військовослужбовця, який організува ...
Сьогодні 01:09
СБУ та Нацполіція затримали російського агента, який на ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення