Прокуратура наполягає на взятті під варту житомирянина, який зруйнував пам’ятник учасникам Революції Гідності

16.03 18:51    
Житомирською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом руйнування пам’ятника учасникам Революції Гідності, встановленого на майдані у місті Житомирі.

У вівторок, 16 березня 2021 року, за погодженням із процесуальним прокурором, жителю міста Житомира повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 297 КК України.

Також наразі до суду подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. З огляду на цинічний характер скоєння злочину, окружна прокуратура наполягатиме на триманні зловмисника під вартою.

За даними слідства, 14.03.2021 41-річний місцевий житель, вранці, перебуваючи на майдані ім. Сергія Корольова, підійшов до архітектурно-художньої композиції «Герої не вмирають», взяв брущатку, яка є частиною композиції, та вдарив нею по пам’ятнику учасникам Революції Гідності, що призвело до руйнування.
Завдяки спільним злагодженим діям прокуратури та поліції, злочин оперативно розкрили та встановили особу, що його скоїла.

Досудове розслідування проводить Житомирське районне управління поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:32
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 22:31
Україна продовжить ударний і технологічний тиск на росі ...
Вчора 22:31
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 22:30
15 років за гратами отримав чоловік з Новогродівки, яки ...
Вчора 22:29
13 і 9 років увʼязнення за злочини, повʼязані ...
Вчора 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Вчора 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Вчора 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Вчора 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Вчора 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення