На Житомирщині поліцейські встановили причетність злочинної групи до незаконних оборудок з лісом

24.03 17:45    
На Житомирщині поліцейські встановили причетність злочинної групи до незаконних оборудок з лісом

24 березня слідчі Слідчого управління ГУНП за участі Управління стратегічних розслідувань в області та процесуального керівництва прокуратури регіону оголосили про підозру організатору та трьом членам злочинної групи. Усі вони, за інформацією поліцейських, причетні до незаконних вирубок лісу в кількох районах Житомирщини.

Досудове розслідування проводилось за ст. 246 (Незаконна порубка або перевезення, зберігання, збут лісу) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Відтак у рамках кримінального провадження встановлено, що організатором злочинної групи став 57-річний житель смт Іванополя, а спільниками - два майстри лісу та ще один 40-річний чоловік з Чуднівщини. Вони, за наявною інформацією, налагодили стійку схему незаконних вирубок на території Чуднівської та Любарської громад у період з вересня по грудень 2020 року.

У результаті злочинної діяльності інтересам держави завдано збитків на загальну суму близько мільйона гривень.

Також у ході слідчих дій, проведених відділом розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУНП, вилучено до 150 кубометрів деревини дуба та лісоматеріалів, а також деревообробні станки, 3 одиниці зброї, вантажівку, документи та чорнову бухгалтерію.

Фігурантам провадження оголошено про підозру у вчиненні низки кримінальних діянь. Відтак нині чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:32
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 22:31
Україна продовжить ударний і технологічний тиск на росі ...
Вчора 22:31
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 22:30
15 років за гратами отримав чоловік з Новогродівки, яки ...
Вчора 22:29
13 і 9 років увʼязнення за злочини, повʼязані ...
Вчора 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Вчора 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Вчора 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Вчора 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Вчора 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення