На Житомирщині колишнього директора держпідприємства підозрюють у розтраті майна

На Житомирщині колишнього директора держпідприємства підозрюють у розтраті майна

28.10 13:09    
За процесуального керівництва Новоград-Волинської окружної прокуратури колишньому директору державного підприємства повідомлено про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненою у великих розмірах (ч.4 ст. 191 КК України).

Слідством установлено, що колишній директор Державного підприємства «Дослідне господарство «Рихальське» Інституту сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України» протиправно збував необроблену деревину (хвойних порід) без проведення передбачених законом аукціонів за заниженими цінами.

Так, протягом року посадовець незаконно продав чотирьом товариствам та приватним підприємцям деревини за нижчими, ніж були встановлені на той час на біржі цінами, чим завдав державним інтересам шкоди майже на 185 тис. грн.

Протиправну діяльність викрито окружною прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва прокуратури, проводить відділення поліції № 1 Новоград-Волинського райвідділу поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:54
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за п ...
Вчора 18:53
Гранати «на продаж»: на Чернігівщині припинено канал не ...
Вчора 18:53
Житель Вінниччини збирався переправити в Угорщину двох ...
Вчора 18:52
Незаконний «трансфер» - організаторів і «клієнта» затри ...
Вчора 18:51
На Сумщині припинено діяльність мережі магазинів, які р ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення