Житомирські оперативники на Львівщині затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки

26.04 13:21    
Оперативники кримінальної поліції Житомирщини розкрили вбивство літньої жительки обласного центру, вчинене восени минулого року, та розшукали причетного у західному регіоні України. Чоловік затриманий, йому оголошено про підозру. Триває досудове розслідування.

У листопаді 2021 року до поліції звернулась житомирянка, яка виявила 71-річну матір мертвою в її будинку. Під час огляду на тілі загиблої фахівці зафіксували наявність синців. Згодом судово-медична експертиза підтвердила насильницьку смерть літньої жінки через механічну асфіксію. Водночас, як з’ясувалось, з оселі пенсіонерки зникли телевізор та інші особисті речі.
Житомирські оперативники на Львівщині затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки

Поліцейські в рамках кримінального провадження за фактом умисного вбивства провели низку слідчо-розшукових заходів, у тому числі негласного характеру. У результаті вдалося встановити особу чоловіка, який, за отриманими відомостями, міг бути причетним до тяжкого злочину.

Ні за місцем проживання у м. Житомирі, ні за адресою тимчасового мешкання у Новоград-Волинському районі, його не було. Проте на Звягельщині у результаті санкціонованого обшуку поліцейські вилучили з обійстя викрадений у вбитої пенсіонерки телевізор, а також інші свідчення причетності чоловіка до кримінального діяння.

25 квітня житомирські розшуківці затримали 66-річного підозрюваного на Львівщині, де він знаходився після повернення з-за кордону. Про чоловіка відомо, що раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за тяжкі злочини.

Нині йому оголошено про підозру за п. 6 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство з корисливих мотивів) КК України. Судом йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою на 60 діб.

За позбавлення життя іншої людини чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:32
Незаконний джипінг на заповідних територіях: орієнтовни ...
Вчора 22:31
Україна продовжить ударний і технологічний тиск на росі ...
Вчора 22:31
Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який посилює ...
Вчора 22:30
15 років за гратами отримав чоловік з Новогродівки, яки ...
Вчора 22:29
13 і 9 років увʼязнення за злочини, повʼязані ...
Вчора 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Вчора 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Вчора 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Вчора 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Вчора 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення