У Житомирі затримали закладчика наркотиків з Київщини

07.10 11:31    
Уранці 6 жовтня оперативники регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ затримали на вулиці обласного центру жителя Київщини, який робив так звані закладки з наркотичними засобами. Попередньо, чоловік займався поширенням метадону. Поліцейські вилучили понад пів сотні готових для продажу пакунків з нарковмістом. У рамках розпочатого досудового розслідування триває встановлення всіх обставин.
У Житомирі затримали закладчика наркотиків з Київщини

Поліцейські зупинили на вулиці чоловіка, який, за оперативними даними, міг займатися збутом наркотиків. Під час поверхневої перевірки у 38-річного жителя Київщини виявили 7 полімерних згортків з кристалічною речовиною, попередньо – метадоном. Також оперативники з’ясували, що чоловік нещодавно зробив кілька так званих закладок наркотичних засобів. Їх місця розташування встановили та вилучили ще 4 таких згортка.

Також правоохоронці провели невідкладний обшук за місцем тимчасового проживання чоловіка у м. Житомирі. У помешканні виявили ще понад 40 полімерних пакунків з кристалічною речовиною.

Усі обставини задокументували працівники слідчо-оперативної групи Житомирського райуправління поліції. За цінами «чорного ринку» загальна вартість вилученого становить близько 20 тисяч гривень. Його буде направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Чоловіка затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України.

Попередня правова кваліфікація події - ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 4 до 8 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:54
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за п ...
Вчора 18:53
Гранати «на продаж»: на Чернігівщині припинено канал не ...
Вчора 18:53
Житель Вінниччини збирався переправити в Угорщину двох ...
Вчора 18:52
Незаконний «трансфер» - організаторів і «клієнта» затри ...
Вчора 18:51
На Сумщині припинено діяльність мережі магазинів, які р ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення