У Житомирі затримали юристку, яка вимагала хабарі від військовослужбовців

07.03 16:31    
6 березня на вулиці обласного центру поліцейські затримали 36-річну жительку м. Бердичева, яка пропонувала посередництво у визнанні військовослужбовців непридатними до служби.
У Житомирі затримали юристку, яка вимагала хабарі від військовослужбовців

Протиправну діяльність викрили детективи слідчого управління ГУНП Житомирщини за оперативного супроводу працівників обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та спільно з підрозділом Департаменту військової контррозвідки СБУ, за процесуального керівництва Житомирської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Попередньо встановлено, що жінка укладала з військовослужбовцями угоди про надання юридичної допомоги. За це вона офіційно отримувала плату за послуги.

Водночас підприємиця вимагала від них готівку у валюті для нібито подальшої передачі керівникові військово-лікарської комісії. Така неправомірна вигода мала слугувати запорукою лояльного ставлення лікарів під час вивчення документів військовослужбовців та прийняття рішення про непридатність їх до військової служби.

Правоохоронці задокументували такі оборудки юристки стосовно двох військовослужбовців.

Затримання жінки відбулось поблизу лікувального закладу одразу після отримання нею від одного з потерпілих останньої частини хабаря.

Слідчі повідомили жінці про підозру у зловживанні впливом (ч. 3 ст. 369-2 ККУ) та наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 ККУ).

Законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:47
На Миколаївщині прикордонники викрили місцевого мешканц ...
Сьогодні 16:47
3 000 доларів США за втечу зі служби: на Черкащині викр ...
Сьогодні 16:46
На Волині затримали зловмисника, який вимагав гроші у р ...
Сьогодні 16:46
​​​​Заволодів майже 68 млн грив ...
Сьогодні 16:45
На Одещині поліцейські викрили наркоаграрія та вилучили ...
Сьогодні 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Сьогодні 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Сьогодні 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Сьогодні 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Сьогодні 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення