«Був п’яний і в шоці» - у Житомирі повідомили про підозру місцевому жителю, який вдарив і забруднив скляний банер з портретом захисника

13.04 19:04    
За процесуального керівництва прокурорів Житомирської окружної прокуратури місцевому жителю повідомлено про підозру у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом (ч. 1 ст. 296 КК України ).

Слідство встановило, що хуліганство скоїв 27-річний парубок, раніше неодноразово судимий (наразі перебуває на трирічному іспитовому терміні за скоєння злочину).

Так, 12 квітня, вдень, о 11.00 год, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння на зупинці громадського транспорту в обласному центрі, підозрюваний щосили вдарив ногою по скляному банеру із зображенням військовослужбовця Збройних Сил України, забруднивши його взуттям.

«Був п’яний і в шоці» - у Житомирі повідомили про підозру місцевому жителю, який вдарив і забруднив скляний банер з портретом захисника


Цинічний вчинок зафільмували житомиряни та виклали відео у соцмережі, що викликало обурення й осуд місцевих жителів. Сам фігурант мотив скоєного пояснив тим, що був «п’яний і в шоці» та попросив вибачення.

Однак лише вибаченням для нього ця пригода не закінчиться. У зв’язку зі скоєнням правопорушення під час іспитового строку, стає чинним вирок, постановлений за попередній злочин – позбавлення волі строком на 5 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:47
На Миколаївщині прикордонники викрили місцевого мешканц ...
Сьогодні 16:47
3 000 доларів США за втечу зі служби: на Черкащині викр ...
Сьогодні 16:46
На Волині затримали зловмисника, який вимагав гроші у р ...
Сьогодні 16:46
​​​​Заволодів майже 68 млн грив ...
Сьогодні 16:45
На Одещині поліцейські викрили наркоаграрія та вилучили ...
Сьогодні 16:48
Мінфін: 4,3 млрд грн – сума 396 гарантованих державою к ...
Сьогодні 16:46
Українська риба – пріоритет державних закупівель: у Дер ...
Сьогодні 16:44
Управління водними ресурсами. Мінекономіки запрошує до ...
Сьогодні 16:42
Зроблено в Україні: за перше півріччя держава підтримал ...
Сьогодні 16:42
Понад 73 тисячі дітей народилися в Україні за перше пів ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення